Niezwykle pracowitym dniem okazał się dla nas 9 czerwca. Istną trasę koncertową rozpoczęliśmy od zagrania koncertu na zakończenie Uniwersytetu Otwartego AGH w auli budynku A0.

Po tym wydarzeniu, kolejną stacją była scena na kortach tenisowych Miasteczka Studenckiego AGH, gdzie zagraliśmy w pięknym słońcu koncert z okazji Dnia Otwartego AGH, zorganizowanego przede wszystkim dla pracowników, studentów oraz absolwentów naszej Alma Mater.

Na zakończenie tego bogatego w muzyczne wrażenia dnia, mieliśmy okazję po raz kolejny, na meczu footballu amerykańskiego pomiędzy Kraków Kings a Silesią Rebels. Nasi po raz kolejny odnieśli zwycięstwo! Niestety był to ostatni mecz domowy w tym sezonie i tym samym ostatni, w którym braliśmy udział, dlatego życzymy Kingson, aby dociągnęli w takiej formie do samego końca!